rel="canonical"
 

Usługi

Cennik w usługach hydraulicznych nie ma prawa bytu. Każdy przypadek jest inny, i dopiero po wywiadzie telefonicznym jestem w stanie podać przybliżone koszty danej usługi.

Poniżej kilka przykładów moich usług:

-Wszelkie drobne naprawy jak wymiana baterii, wymiana wężyków do baterii. Częsty problem powodują baterie z wyciąganą wylewką. Trzeba sprawdzić czy nie przecieka woda na łączeniu węża i słuchawki. Jeśli tak jest, woda będzie kapała do szafki tylko gdy odkręcamy wodę w baterii.

-Wymiana lub naprawa podgrzewaczy wody. Najczęściej jednak kończy się z wymianą. Jeżeli wycieka spod niego woda, a przyłącza przy wężach są suche, obawiam się że jedynym wyjściem będzie wymiana na nowy. Z doświadczenia wiem, że usterki zdarzają się najczęściej po 10 latach użytkowania.

-Naprawa nieszczelności kabin prysznicowych, z ich demontażem oraz ponownym montażem. Żeby wiedzieć czy problem jest z odpływem czy z uszczelnieniem, najlepiej puścić wodę przez słuchawkę, którą uprzednio kładziemy na syfonie w taki sposób, żeby nie lać wody po ścianach kabiny a żeby leciała bezpośrednio do odpływu. Jeżeli mimo to spod brodzika wylewa się woda, mamy stuprocentową pewność, że będzie trzeba demontować kabinę i brodzik.

-Udrażnianie kanalizacji. Można spróbować udrożnić samemu przepychaczem, zatykając otwór przelewowy. Jeżeli to nie pomogło, zadzwoń do mnie.

-Przeróbki istniejących instalacji. Mieszkanie po odbiorze w stanie deweloperskim, czy przeróbki starych instalacji sprzed lat.

-Białe montaże armatury, sanitariatów, zapraszam.

-Montaż pralek, zmywarek

-Lokalizacja i usunięcie wycieku na instalacji wodnej, kanalizacyjnej bądź centralnego ogrzewania

-Całościowe wykonanie instalacji w domku jednorodzinnym, mieszkaniu, bądź budynkach użyteczności publiczej, jak i firmowych

Tak na prawdę, jeżeli masz jakikolwiek problem z wodą, śmiało dzwoń!

Awaria rury wodnej
peknieta rura pcv
awaria rury ocynkowanej
zatkana kanalizacja